Aktualnie trwa druga część pierwszego sezonu Spy x Family, który miał premierę 1 października tego roku. Kontynuacja serii została zapowiedziana na 13 odcinków, jednak na ten moment wyszły dopiero cztery. Wyczekujecie z niecierpliwością bowiem nowy odcinek wychodzi co każdą sobotę!

Fabuła

Seria jest ciekawym połączeniem szpiegowskiego świata z komedią. Główny bohater znany pod pseudonimem Zmierzch jest elitarnym szpiegiem, który stara się zachować pokój między mocarstwami tego świata. Z tego powodu musi mierzyć się z różnymi nietypowymi misjami. Jednak nawet on nie był przygotowany na to, co go czeka. Ze względu na swoją pracę Zmierzch był samotnikiem. Okazuje się, że jego kolejne zadanie wymaga nietypowej infiltracji.

W celu zbliżenia się do swojego następnego celu agent będzie musiał założyć rodzinę. Aby zdobyć nową tożsamość, musi on mieć dziecko w wieku szkolnym oraz żonę. Jak zwykle elitarny agent nie zawiódł swoich mocodawców. Sprawnie znalazł kobietę, która z nim zamieszkała oraz adoptował urocze dziecko. Wkrótce okazuje się jednak, że nie tylko on ma wiele tajemnic do ukrycia przed swoją rodziną.

Tagi: Spy x Family

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.