Na początku listopada 2022 roku fabuła mangi zakończy się wraz z nadchodzącymi dwoma rozdziałami. Ostatni 28 tom ukaże się w sprzedaży 19 grudnia tego roku. Znajdziemy w nim finałowy rozdział historii. W przypadku fabuły zawartej w anime wiele wątków zostało już zakończonych wraz z wydaniem trzeciego sezonu. Anime ukazało się w styczniu 2019 i było kontynuowane do czerwca 2022. Jednak manga zawiera nieco więcej szczegółów. Czego możemy spodziewać się podczas zakończenia opowieści? Dowiemy się już wkrótce!

Fabuła

W elitarnej Akademii Shuchi’in Kaguya Shinomiya oraz Miyuki Shirogane pełnią funkcję przedstawicieli samorządu uczniowskiego. Miyuki jest najlepszym uczniem w całym kraju, Zdobył uznanie zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów z klasy. Po drugiej stronie znajduje się tytułowa Kaguya – najstarsza córka z bogatej rodziny Shinomiya.

Pomimo tego, że Miyuki i Kaguya czują coś do siebie, nie zamierzają wyjawić miłości bezpośrednio drugiej osobie. Zamiast tego chcą potraktować miłość do siebie jako konkurencję. Ten, kto pierwszy wyzna swoje uczucia przegra miłosną wojnę. Ze względu na dumę ukrywają uczucia. Co przemawia za ich intencją? Uparcie, determinacja, a może honor? Niezależnie od tego oboje pragną zwyciężyć w tej miłosnej wojnie!

1 Komentarzy

Rexer 26 października, 2022 - 7:23 pm

Szkoda, że to już koniec tej serii. Zdecydowanie jedno z najlepszych rom-comów jakie powstało.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.