Tenjiku Arc przedstawiło właśnie zwiastun kolejnego, trzeciego sezonu Tokyo Revengers, który zadebiutuje już 3 października i będzie dostępny na platformie Disney+. Co ciekawe, nowy trailer zawiera również końcową piosenkę przewodnią, zatytułowaną jako “Say my name”. Czy jest to wielkie zaskoczenie? Sam fakt trzeciego sezonu z pewnością nie, ponieważ już w okolicach kwietnia tego roku otrzymaliśmy deklarację o kolejnej serii. Nieco większym zaskoczeniem, oczywiście in plus, może być data premiery.

Czym jest Tokyo Revengers?

Tokyo Revengers to niezwykle popularny serial anime, który po raz pierwszy zadebiutował w 2021 roku. Jego sukces sprawił, że na początku 2023 roku pojawił się drugi sezon. Zachwyceni fani po obejrzeniu wszystkich odcinków zacierali ręce i spekulowali, kiedy mogą spodziewać się kolejnej odsłony. Pierwsze wzmianki mówiły o tym, że będzie to początek 2024 roku. Nie dziwi więc to, że w momencie, kiedy Tenjiku Arc przedstawiło swoje zapowiedzi, wiele osób przyjęło je z entuzjazmem. Data premiery trzeciego sezonu jest zdecydowanie lepsza, nawet od oczekiwań.

Kiedy należy spodziewać się premiery?

Jak możemy się dowiedzieć, premiera trzeciego sezonu anime odbędzie się w Japonii, dokładnie o północy tamtejszego, lokalnego czasu. Z kolei Disney+ będzie transmitować Tokyo Revengers na całym świecie od 3 nad ranem następnego dnia. Pośród tego możemy zastanawiać się jednak, skąd tak szybka decyzja o premierze kolejnego sezonu? Zwróćmy uwagę, że pierwszy sezon składał się z 25 odcinków, a drugi zawierał ich tylko 12. Być może to skłoniło producentów do tego, aby trzeci sezon ujrzał tak szybko światło dzienne.

O czym opowiada seria Tokyo Revengers?

Tokyo Revengers to popularne anime, które opiera się na mandze autorstwa Kena Wakui, która była publikowana w latach 2017-2022 w Weekly Shonen Magazine. Tytuł składa się z 279 rozdziałów, w związku z czym, z pewnością możemy spodziewać się kolejnych ekranizacji. Tak naprawdę trzeci sezon stanowi kontynuację poprzednich serii, jednak bez wątpienia producenci powinni znaleźć pomysł na kolejny sezon.

Samo anime przedstawia z kolei losy 26-letniego Takemichi Hanagaki, który dowiedział się, że jego była dziewczyna wraz z bratem została zamordowana przez Tokyo Manji Gang. Mężczyzna po tym wydarzeniu został nieświadomie teleportowany w czasie, a gdy zdał sobie z tego sprawę, postanowił zmienić przyszłość. Takemichi Hanagaki na co dzień mieszka w mieszkaniu o niskim standardzie, a jego szef traktuje go wręcz jak intruza. Hanagaki cofając się w czasie o dwanaście lat, otrzymuje tak naprawdę szansę na całkowitą zmianę swojego życia. Jednocześnie próbuje nie dopuścić do śmierci swojej dziewczyny. W tym celu musi wkupić się w strukturę tokijskiego gangu i piąć się po kolejnych szczeblach.

Jaka będzie obsada 3. sezonu?

W 3. sezonie pojawią się wszyscy Ci, którzy są uwielbiani przez wielu fanów. W skład obsady wchodzą:

  • Takemichi Hanagaki – Yūki Shin 
  • Manjirō Sano (Mikey) – Yū Hayashi
  • Inui Seishu – Junya Enoki 
  • Kokonoi Hajime – Natsuki Hanae 
  • Hakkai Shiba – Tasuku Hatanaka 
  • Izana Kurokawa – Nobunaga Shimazaki 
  • Kanji Mochizuki – Tetsu Inada 

Czego możemy spodziewać się po nowej produkcji?

Nie zdradzając zbyt wiele szczegółów, możemy powiedzieć, że Takemichi powróci do teraźniejszości i odkryje, że nie wszystkie sprawy poszły zgodnie z jego myślą. Jak się okaże, gang Tenjiku wypowiedział wojnę Manji, co będzie miało katastrofalne skutki dla Mikeya i spółki. Trzeci sezon Tokyo Revengers ma zaadaptować przedostatnią historię mangi.

Źródło: oficjalna strona promująca Tokyo Revengers.

Kategorie: Newsy

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.