Poznaj zespół serwisu WAKAI.pl

Serwis dla koneserów anime

Wakai.pl to portal dla każdego miłośnika anime. Jesteśmy zespołem osób, które swoją pasję rozwijają już od ponad 10 lat. Dzięki temu wiemy, co liczy się dla poszczególnego fana anime. Naszym celem jest ciągle udoskonalanie serwisu i regularnie wzbogacanie go o nowe, ciekawe i oryginalne treści.

Co możesz u nas znaleźć?

Poza newsami ze świata anime znajdziesz u nas różnego rodzaju ciekawostki, recenzje, czy rankingi. Nieprzerwanie szukamy nowych wyzwań, z tego powodu poruszamy również tematy związane głębszą analizą danej postaci lub serii anime. Poza tym chętnie publikujemy również treści związane z eventami czy cosplayami. Z naszą pomocą będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami i nie ominie Cię żadna wyczekiwana premiera.

Anemo
Największy fan One piece

Anemo

kontakt@wakai.pl

Na co dzień pracuję w branży IT, jednak po godzinach zaszywam się w moim mieszkaniu i po raz trzeci oglądam One Piece’a od samego początku. Cechą, która najbardziej mnie wyróżnia jest pracoholizm, dzięki czemu oglądanie anime to mój jedyny sposób na zresetowanie umysłu i chwila odprężenia.

El Psy Congroo

Redhead Ariel

Fanka anime, gier i tatuaży. Moim ulubionym typem anime jest połączenie absurdu z dobrą fabułą. Z tego powodu to właśnie Gintama jest moim Primera Espada. W wolnym czasie poświęcam się graniu w Genshin Impact tylko po to, aby później wszystkim dookoła ględzić o tym, jak bardzo ta gra jest wspaniała.

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.