Po światowym sukcesie produkcji A Silent Voice reżyserka Naoko Yamada rozpoczęła promocję swojego krótkometrażowego filmu Garden of Remembrance. W ostatnim wywiadzie Yamada zdradziła, że ma w planach filmy, które ponownie przyniosą jej mnóstwo sławy. Reżyserka nie ma chwili wytchnienia. Oprócz pracy nad krótkometrażówką podjęła również współpracę z wytwórnią Science SARU. Wspólnie stworzą kolejny film pełnometrażowy.

Jak wyglądała dotychczasowa kariera Yamady?

Ze względu na poprzednie bestsellerowe produkcje Naoko, fani są pełni nadziei i nie mogą doczekać się kolejnych filmów, nad którymi pracuje reżyserka. W przeszłości pomagała w produkcji animacji popularnych serii telewizyjnych, takich jak Free! Iwatobi Swim Club lub Sound Euphonium.

Yamada zasłynęła przede wszystkim z kreowania delikatnej oprawy wizualnej w swoich ekranizacjach. Z kolei studio Science SARU, z którym reżyserka niedawno podjęła współpracę, wyróżnia się jednym z najwyższych poziomów estetycznych w całej Japonii.

Dlatego też fani niecierpliwie oczekują efektów tej współpracy. Na ten moment nie wiemy, kiedy dokładnie zadebiutuje najnowszy produkt Yamady.

Kategorie: Newsy

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.