W niedzielę pojawiła się animacja będąca promocją ostatniej części trzeciego sezonu Attack on Titan. Niestety już wkrótce będziemy musieli pożegnać się z ulubioną produkcją milionów fanów anime z całego świata. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery. Jednak wiadomo, że pojawi się w 2023 roku.

Mangaka odpowiedzialny za stworzenie franczyzy – Hajime Isayama weźmie udział w wydarzeniu Anime NYC, które odbędzie się między 18 i 20 listopada. Być może w trakcie eventu uchyli rąbka tajemnicy swoim fanom.

Historia franczyzy Attack on Titan

Isayama wydawał swoją mangę od 2009 roku za pośrednictwem magazynu Kodansha’s Bessatsu Shōnen Magazine. Fabułę swojej mangi zakończył w kwietniu 2021 roku. Firma Kodansha USA Publishing zajęła się tłumaczeniem mangi na język angielski.

Pierwszy sezon telewizyjny miał swoją premierę w kwietniu 2013 roku. Drugi sezon pojawił się dokładnie po czterech latach, w kwietniu 2017 roku.

Pierwsza część trzeciego sezonu została wydana w lipcu 2018, a druga w kwietniu 2019. Na ten moment czekamy już na finałową część ostatniego sezonu. Będzie to koniec serii. Jeżeli chcecie odświeżyć sobie fabułę lub nie oglądaliście jeszcze tego kultowego anime, wszystkie odcinki znajdziecie na platformie streamingowej Crunchyroll.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.