Niedawno został wyemitowany ostatni odcinek szóstego sezonu Boku no Hero Academia. Jednak dla fanów mamy fantastyczną wiadomość.

W ostatnim wydaniu magazynu Weekly Shounen Jump pojawiła się informacja, że popularna seria będzie kontynuowana z siódmym sezonem. Chociaż dokładna data premiery nowych odcinków jest wciąż niepewna, przewiduje się, że mogą wystartować w 2024 roku.

Zwiastun sezonu szóstego

O czym jest fabuła?

Boku no Hero Academia śledzi podróż Izuku Midoriya, młodego człowieka bez nadzwyczajnych zdolności, który marzy o zostaniu bohaterem. Zapisuje się do renomowanej szkoły dla bohaterów, a jego życie nabiera rozpędu, gdy najlepszy na świecie bohater, All Might, obdarza go swoją mocą. Główny bohater rozpoczyna szkolenie u boku innych uczniów, aby stać się superbohaterem.

Biorąc pod uwagę, że manga Kouhei Horikoshi jest nadal w publikacji, można spodziewać się ósmego sezonu, chociaż żadne oficjalne ogłoszenie nie zostało jeszcze wydane.

Krążą pogłoski o filmie aktorskim zmierzającym na Netflixa!

Co więcej, adaptacja live-action Boku no Hero Academia pojawi się w bibliotece Netflixa. Scenariusz do tego projektu jest w zdolnych rękach Joby’ego Harolda, znanego z pracy nad Obi-Wan Kenobi, Army of the Dead, Transformers: Rise of the Beasts, Godzilli i Tytanów. Za sterami projektu stoi Shinsuke Satō, który wyreżyserował filmy aktorskie Bleach, Alice in Borderland, Kingdom, Death Note Light up the NEW world, Gantz i I am a Hero. Legendary Entertainment nadzoruje całe przedsięwzięcie, a na pokładzie są producenci Alex Garcia, Jay Ashenfelter i Ryōsuke Yoritomi.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.