Crunchyroll poinformował, że film The Quintessential Quintuplets ukaże się w kinach na całym świecie (z wyłączeniem kilku krajów). W Polsce film podobno ma się pojawić z początkiem 2023 roku, jednak żadne kino w naszym kraju jeszcze oficjalnie nie wydało konkretnej informacji w tej sprawie. Gdy dowiemy się więcej szczegółów, będziemy informować na bieżąco!

Autorem The Quintessential Quintuplets jest Negi Haruba. Manga pojawiała się w Weekly Shonen Magazine od sierpnia 2017 do lutego 2020 i liczyła w sumie 14 tomów. Pierwszy sezon anime został wyprodukowany przez Tezuka Productions i był emitowany od stycznia do marca 2019 roku. Z kolei drugi sezon powstał w Bibury Animation Studios i był emitowany od stycznia do marca 2021 roku. Film The Quintessential Quintuplets w Japonii został wydany 20 maja i zarobił 16,4 milionów dolarów.

Fabuła

Głównym bohaterem anime jest chłopak Fuutarou Uesugi – najlepszy uczeń w klasie, który unika kontaktu z ludźmi. Biedny i aspołeczny licealista spotyka na swojej drodze Itsuke Nakano, dziewczynę z bogatego domu, z którą wdaje się w małą kłótnię. Uesugi ma szansę zostać korepetytorem dziewczyny i dzięki temu spłacić rodzinny dług. Chłopak postanawia się zgodzić. Nie wie tylko jednej rzeczy. Fuutarou będzie korepetytorem nie jednej, a aż pięciu dziewczyn, które okazują się być siostrami Nakano.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.