Ekranizacja mangi Romantic Killer pojawiła się na Netflixie 27 października. Za stworzenie komiksowej serii odpowiada Wataru Momose. Pierwszy sezon anime został podzielony na 12 odcinków. W odróżnieniu od niektórych produkcji wszystkie odcinki Romantic Killer zostały wydane za jednym zamachem. Seria będzie świetnym sposobem na zabicie czasu w trakcie weekendowych wieczorów, jeżeli przepadacie za satyrycznymi romansami.

Fabuła

Fabuła opowiada o nietypowym wydarzeniu w życiu licealistki Anzu Hoshino. Gry wideo, głaskanie kota i przekąski to całe dotychczasowe życie Anzu. Jednak ta sielanka wkrótce dobiega końca. W życiu dziewczyny pojawia się magiczna istota, która przenosi ją do alternatywnego świata przepełnionego przystojnymi facetami.

Problem w tym, że brakuje tam jej ulubionych gier oraz przekąsek. Szybko dociera do niej, że nie do końca na tym jej zależy. Anzu musi stawić czoła nowej rzeczywistości, jeśli będzie chciała ponownie powrócić do swojej wygodnej codzienności.

Niedługo po tym Anzu zaprzyjaźnia się z niezwykle przystojnym Tsukasą Kazukim. Nasza bohaterka zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że gorący facet wcale nie jest taką złą alternatywą dla jej dotychczasowego życia.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.