Oficjalna strona anime Shingeki no Bahamut: Virgin Soul rozpoczęła streaming drugiej 10-minutowej krótkometrażówki.

Stanowi ona kolejny łącznik pomiędzy pierwszym serialem (Shingeki no Bahamut: Genesis) a właśnie powstającym.

W anime, Jeanne Darc ćwiczy walkę na miecze z obecnym kapitanem Rycerzy Orleańskich Kaiserem, który dzieli się z nią informacjami o powodach z których pozostał w Rycerzach.

Anime powstaje w studio MAPPA w reżyserii Keiichiego Satō. Jego akcja rozgrywa się 10 lat po historii z pierwszego serialu. Miszkańcy stolicy mają się dobrze, demony zostały zniewolone do odbudowy miasta a bogowie utracili sporo swoich mocy z powodu zmniejszenia się religijności. Świat jest wytrącony z rónowagi z powodu własnych idei sprawiedliwości ludzi, demonów i bogów..

Pierwszy serial powstał w Studio MAPPA w reżyserii Keiichiego Satō w oparciu o społecznościową grę Mobage, która doczekała się w 2012 roku serii wideoreklamówek stworzonych przez Kenjiego Kamiyamę i Yoko Kanno.

Dwa tysiące lat wcześniej, srebrno-czarnoskrzydły smok pustoszył krainę Mistarcii.
Ludzie, anioły i demony zjednoczyły siły i uwięziły go, rozdzielając jego moc na dwa klucze które znalazły się w posiadaniu dwóch zwykle zwalczających się sił Nieba i Piekła.
Teraz szykuje się nowa wojna między nimi a niebiański klucz zostaje skradziony przez czarnoskrzydłą demonicę….

Powstała także seria “karcianek“.

Premiera serialu nastąpi w kwietniu a na 4 marca przewidziano imprezę (w Cinema Sunshine Ikebukuro), na której mają pojawić się Sumire Morohoshi (Nina), Yūichirō Umehara (Charioce XVII), Tsuyoshi Inoue (Kaiser), Masakazu Morita (Azazel). Mają również zostać wyświetlone 4 pierwsze odcinki anime (ok. 90 minut materiału)

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.