Oficjalna strona trylogii Kōkyōshihen Eureka Seven Hi-Evolution ujawniła datę premiery pierwszego filmu.

Nastąpi ona 16 września w 107 kinach w całej Japonii.

Ujawniono także, że w rolę Hollanda wcieli się Toshiyuki Morikawa, który zastąpi chorego Keijiego Fujiwarę a Tōru Furuya zagra Adroc’a Thurstona, ojca Rentona.

W role pozostałych głównych bohaterów – Eureki, Rentona, Dewey’a, Talho, Charlesa i Ray wcielą się ci sami seiyu co w oryginalnym serialu (odpowiednio) – Kaori Nazuka, Yūko Sanpei, Kōji Tsujitani, Michiko Neya, Jūrōta Kosugi i Aya Hisakawa

Powstająca w studio Bones w reżyserii Tomoki Kyōda trylogia ma rozwinąć / opowiedzieć o fenomenie Pierwszego Lata Miłości, który wystąpił 10 lat przed historią z Eureka Seven (w serialu były wzmianki, lecz nigdy nie pokazano “absolutnego początku”), następnie podstawowy wątek z Eureka Seven – lecz z oryginalnym zakończeniem.

Filmy będą miały ponownie nagrane dialogi, zdjęcia oraz dodane ujęcia. Następne mają się pojawić w przyszłym i 2019 roku.

Oryginalny serial anime powstał w 2005r, w 2009 powstał film anime Eureka Seven – good night, sleep tight, young lovers a w 2012 sequel zatytułowany Eureka Seven AO, którego “specjalny odcinek” (OVA) pojawił się w tym roku.

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.