Bitwa Trzech Królestw rozegra się na jeszcze większą skalę, niż do tej pory, dzięki Dynasty Warriors 9 na PS4.

Dynasty Warriors jest jedną z najpopularniejszych serii Koei Tecmo, pozwalającą nam wcielić się w jednego z chińskich generałów, walczącego w celu zjednoczenia kraju rozbitego na trzy królestwa. Gry te zawsze charakteryzowały się hack’n’slashowym gameplayem pośród hord przeciwników, przez co też zyskały masę spin-offów, między innymi na podstawie popularnych serii anime czy gier.

Dynasty Warriors 9 po raz pierwszy w serii zaoferuje dostęp do przestrzennej ziemi chińskiej na jednej mapie, wprowadzając wolność otwartego świata. Ma to pozwolić graczowi możliwość podjęcia przeróżnych strategii podczas słynnych bitew jednego bojownika przeciw tysiącom. Przebieg historii będzie się zmieniał na podstawie podjętych przez nas misji spośród aktualnie dostępnych.

Ponadto najnowsza odsłona serii wprowadzi nowe kombinacje ataków, a ogromna lista grywalnych postaci, bo licząca ich 83, zwiększy się do ponad 90. Co więcej, w celu wykorzystania dóbr otwartego świata, wprowadzono mechaniki pozwalające na różne sposoby interakcji z naturalnym środowiskiem terenów dawnych Chin, jak wspinaczka czy wybuchające elementy otoczenia.

Oczkiem w głowie twórców Dynasty Warriors 9 stało się PlayStation 4, bowiem posiadaczom PS4 Pro pozwolą na wybór pomiędzy trybami z rozdzielczością 4K i 30 klatkami na sekundę lub rozdzielczością 1080p z 60 klatkami na sekundę. Specjalnie pod nowy tytuł również odnowiono silnik znany z poprzedników, choć mimo to twórcy nie planują dołączania jakichkolwiek elementów gry wieloosobowej.

Na ten moment produkcja Dynasty Warriors 9 jest ukończona w około 40%, a oficjalna data premiery nie została jeszcze znana.

Źródło: Gematsu
Grafika: Dynasty Warriors 9 / Koei Tecmo

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"
Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.