Studio Pierrot przygotowuje się do uczczenia 20 rocznicy powstania serii anime Naruto. Trwają prace nad innym ekscytującym projektem z tego uniwersum.

Oficjalnie ujawniono, że we wrześniu pojawią się łącznie cztery zupełnie nowe odcinki z oryginalnej serii Naruto. Dotyczy to produkcji, w której główny bohater miał 12 lat, a nie sequela zatytułowanego Shippuuden. Wskazuje to, że będziemy wracać do samych początków tej franczyzy. Studio Pierrot ma na celu uczczenie 20 rocznicy początkowej emisji oryginalnej serii anime Naruto, która miała premierę w październiku 2002 roku.

Czy wiadomo o czym będą odcinki?

Obecnie nie jest znana dokładna zawartość tych nadchodzących odcinków. Mogą one zawierać zarówno wydarzenia wypełniające, których nie ma w mandze, jak i zaktualizowaną wersję znanej historii.

Pomysł otrzymał przytłaczająco pozytywną odpowiedź od wieloletnich fanów.

Wydanie filmu wywołało liczne spekulacje w sieci dotyczące potencjalnego remake’u serii, która ma już ponad dwie dekady. Niestety, spekulacje te nie zostały potwierdzone. Niemniej jednak nadchodzące odcinki specjalne mogą potencjalnie posłużyć jako wstęp do czegoś bardziej znaczącego.

Tagi: Naruto

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.