Na miłośników serii “Fumetsu no Anata e” (To Your Eternity) czekają ekscytujące wieści, gdyż niedawno zakończył się jego drugi sezon. Emisja najnowszego odcinka przyniosła pokrzepiające wiadomości.

Twórcy oficjalnie potwierdzili, że seria powróci z trzecim sezonem. Niestety, dokładna data premiery pozostaje nieujawniona. Mimo to, mało prawdopodobne jest, że serial zostanie wyemitowany przed 2023 rokiem.

Początkowy sezon emitowany był między kwietniem a sierpniem 2021 roku, a produkcją zajmowało się studio Drive. Drugi sezon natomiast został opracowany przez ten sam zespół studia Drive, a najnowsze odcinki były emitowane od października 2022 roku do 12 marca 2023 roku.

Od czasu debiutu w listopadzie 2016 roku, trwająca manga To Your Eternity nie została jeszcze zakończona. Entuzjaści treści animowanych mogą spodziewać się napływu świeżych odcinków w przyszłości.

O czym jest historia?

Na Ziemię przybywa ponadczasowa istota, która przybiera różne kształty, aż w końcu zamieszkuje ciało wilka. Następnie spotyka samotnego, bliskiego śmierci chłopca i przekształca się w jego podobiznę. Przez wiele żyć, istota wędruje bez celu, aż spotyka dziewczynę o imieniu March. Dziewczyna nadaje mu imię Fushi i uczy go, w jaki sposób powinien postępować chłopiec w jego wieku.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.