Sobotnia impreza Jump Festa 23 przyniosła ze sobą liczne zapowiedzi. Wraz z nimi pojawiło się także wideo promujące film franczyzy Black Clover. Oficjalnie zapowiedziano, że film pojawi się w marcu 2023 roku na Netflixie (także Polskim).

Fani nie mogą doczekać się zobaczenia tego dzieła od momentu, w którym dowiedzieli się, że prace nad filmem nadzorował sam Yuki Tabata, czyli twórca mangi Black Clover! W filmie ponownie usłyszymy aktorów głosowych znanych z telewizyjnego anime. Reżyserią zajmuje się Ayataka Tanemura, Itsuko Takeda projektuje bohaterów, a Minako Seki zajmuje się filmową muzyką.

Wraz z fabułą filmu pojawi się kilka nieznanych dotąd postaci. Między innymi były król magów oraz tajemniczy czarodziej, którego losy są ściśle związane z byłym władcą.

Historia serii Black Clover

Adaptacja w formie anime pojawiła się po raz pierwszy w październiku 2017 roku. Anime było kontynuowane przez następne cztery lata. Wyemitowano 170 odcinków, które możecie obejrzeć za pośrednictwem serwisu Crunchyroll. Ostatni odcinek pojawił się w marcu 2021 roku.

Tabata rozpoczął prace nad mangą w 2015 roku. Seria szybko zdobyła popularność. Do maja 2021 roku sprzedano około 15 milionów egzemplarzy mangi na całym świecie.

Tagi: Black Clover

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.