Dokładnie 17 grudnia aktorzy głosowi Jujutsu Kaisen ogłosili, że drugi sezon anime pojawi się w lipcu 2023 roku. Podczas Jump Festa 2023 aktorzy użyczający głosu bohaterom ze szkoły Jujutsu zdradzili fanom kilka szczegółów na temat następnego sezonu.

Zgodnie ze wcześniejszymi przewidywaniami fanów mangi, potwierdzono, że kolejny sezon będzie zawierał w swojej fabule najważniejsze rozdziały, takie jak Shibuya Incident i Hidden Inventory Premature Death.

Fabuła zawarta w rozdziale Hidden Inventory Premature Death ujawnia wiele interesujących informacji na temat przeszłości Satoru Gojo i Suguru Geto. Dowiemy się wówczas nieco więcej o czasach, gdy uczęszczali jeszcze do szkoły Jujutsu. Chociaż mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej o przeszłości tej dwójki w filmie Jujutsu Kaisen 0, dopiero nowy rozdział wyjaśni zawiłość relacji między bohaterami.

A co z mangą?

W trakcie eventu Jump Festa zostało odczytane pisemne oświadczenie twórcy mangi, w którym mówi „Jeśli będziesz mi towarzyszyć jeszcze przez rok (prawdopodobnie), będę bardzo szczęśliwy”. W lutym 2021 roku Gege Akutami (autor) w wywiadzie udzielił informacji, że manga zakończy się w ciągu 2 lat. Nie jest to jednak nic pewnego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym Satoru Gojo – Czy Satoru Gojo byłby dobrym nauczycielem w polskiej szkole?

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.