Pojawił się teaser nowego anime Saving 80,000 Gold in Another World for My Retirement. Produkcja trafi na ekrany w styczniu 2023 roku. Za animację odpowiada firma aNiMAZiNG. Anime zostanie wyemitowane na amerykańskim kanale ABC TV oraz japońskim kanale TV Asahi.

Na ten moment wiadomo również, że Rika Nagae użyczy głosu postaci Mitsuha Yamano. Aktorka jest znana między innymi z serii Komi Can’t Communicate.

O czym będzie seria?

Główna bohaterka Mitsuha spada z klifu. Jednak, zamiast odnieść śmiertelne obrażenia, zostaje przeniesiona do innego świata przypominającego czasy średniowiecza. Mitsuha wkrótce odkrywa, że nabyła umiejętność przenoszenia się między światem rzeczywistym i nowym, do którego niedawno trafiła. Bohaterka postanawia skorzystać z tej możliwości i żyje w obu światach.

Zgodnie z jej wyliczeniami będzie potrzebowała 80 000 złotych monet, aby przejść na spokojną emeryturę w nowej rzeczywistości. Od teraz Mitsuha zacznie mierzyć się z różnymi wyzwaniami, które pozwolą jej zarobić wymarzoną kwotę.

Kto stworzył mangę?

Za fabułę odpowiada Keisuke Motoe. Manga ukazała się 7 stycznia 2019 roku. Zatem na ekranizację w postaci anime czekamy już czwarty rok!

Kategorie: FantasyKomediaNewsy

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.