Historia anime została osadzona w starożytnych Chinach. Skupia się na jednej z żon cesarza, która jako jedyna została zwolniona z nocnych obowiązków. Zamiast tego jest osobą praktykującą magię. Ma swój własny zestaw zasad i nie podlega tym samym oczekiwaniom, które są stawiane wobec innych członków pałacu. 

Bohaterka objawia się niektórym pod postacią starej kobiety, a innym pod postacią młodej i pięknej damy. Ludzie nie do końca zdają sobie sprawę z tego, kim jest, jednak są przekonani o jej użyteczności, ponieważ posiada ona magiczne moce zdolne do egzorcyzmowania duchów.

Raven of the Inner Palace jest jedną z serii skupiających się na fantastycznej estetyce. W odcinkach czekają na nas między innymi piękne widoki, do których chętnie wrócimy pomimo obejrzenia odcinka.

Kto odpowiada za serię i kiedy trafiła na ekrany?

Za produkcję odpowiada firma Bandai Namco Pictures, z kolei reżyserią zajął się Chizuru Miyazaki. Muzykę do anime skomponowała Asami Tachibana. Seria anime trafiła na ekrany telewizorów pierwszego października 2022 roku. W momencie pisania tego artykułu dostępne do obejrzenia są trzy odcinki.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.