Dobra wiadomość jest taka, że Rimuru-sama powróci w nowym sezonie! Niestety jest również zła wiadomość. Na kolejną część anime poczekamy do 2024 roku. Z najnowszych informacji wynika, że odcinki zostaną wznowione w kwietniu. Jeżeli również czekacie na kontynuację przygód naszego galaretowatego bohatera, musicie uzbroić się w cierpliwość.

Najprawdopodobniej kolejny sezon również otrzyma 24 odcinki. Autor light novel nieustannie pracuje nad fabułą, dlatego też studio 8bit odpowiedzialne za produkcje anime będzie miało czym się posiłkować podczas tworzenia animacji.

Jednak to nie wszystko! Fani uniwersum mogą liczyć na trzy odcinki specjalne jeszcze w 2023 roku. Pierwszy sezon ukazał się w 2018 roku, a drugi już po trzech latach w 2021.

Fabuła

Popularny isekai. Opowiada o losach mężczyzny, który po śmierci odradza się w równoległym świecie fantasy. Odrodzony w formie szlamu (czyli tak zwanego slime’a znanego z gier wideo), Rimuru zdobywa coraz więcej doświadczenia. Na pewnym etapie przygody postanawia zbudować własne królestwo.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.