Program wakai.exe ver. 0.4.6.2 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Ajin – Zwiastun OVA
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Ajin – Zwiastun OVA

Ajin – Zwiastun OVA
Oceń ten Post!

Główny kanał YT magazynów good! Afternoon, Weekly Morning i Evening zaprezentowały OAD do Ajin, które pojawi się w sprzedaży 7 października, jako dodatek do 9 tomu oryginalnej horror-mangi Gamon Sakurai.

W wideo, Izumi mówi Tosakiemu, że podjęła pracę na pół etatu.

OAD opowie dwie historie : Kei, Kō, Tosaki, Shimomura in Kakurega no Ryokan i Satō and Tanaka in Himitsu no Ajito, które „dają wgląd w normalne życie bohaterów, które pozwoli oglądaczom na zobaczenie nieoczekiwanych i szczerych reakcji, nie oglądanych w serialach czy filmach „.

Manga opowiada o Keiu Nagai, licealiście, który ginie w wypadku samochodowym lecz natychmiast ożywa i odkrywa, że jest nieśmiertelnym Ajin.
17 lat wcześniej, pierwszy nieśmiertelny pojawił się na afrykańskim polu bitwy a nie długo później na całym świecie zaczęli pojawiać się inni. Z tego też względu, Kei staje się bardzo poszukiwaną osobą, gdyż Ajin są uznawani za przestępców i jedną pomoc otrzymuje od swojego najlepszego przyjaciela – Kaito.
Zostaje wplątany w walkę pomiędzy ludzkością i Aijin i musi dokonać wyboru….

Podobnie jak wcześniejsze anime, (filmy, serial i OAD), animacje powstają w studio Polygon ictures w reżyserii Hiroakiego Andō a zagrają w nim ci sami seiyu

Drugi film – Ajin ~Shōtotsu~ i OAD Ajin ~File:00 Shinya Nakamura Incident~ miały premierę 6 maja. Trzeci film – Ajin ~Shōgeki~ (Ajin- Demi Human ~Crash~) będzie miał premierę 23 września.

Źródło: ANN

Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

„Dlaczego Haikyu tak Ci się spodobało, odczucia fanki”

„Dlaczego Haikyu tak Ci się spodobało, odczucia fanki”5 (100%) 1 vote „Dlaczego Haikyu tak Ci …

shares