Główny kanał YT magazynów good! Afternoon, Weekly Morning i Evening zaprezentowały OAD do Ajin, które pojawi się w sprzedaży 7 października, jako dodatek do 9 tomu oryginalnej horror-mangi Gamon Sakurai.

W wideo, Izumi mówi Tosakiemu, że podjęła pracę na pół etatu.

OAD opowie dwie historie : Kei, Kō, Tosaki, Shimomura in Kakurega no Ryokan i Satō and Tanaka in Himitsu no Ajito, które “dają wgląd w normalne życie bohaterów, które pozwoli oglądaczom na zobaczenie nieoczekiwanych i szczerych reakcji, nie oglądanych w serialach czy filmach “.

Manga opowiada o Keiu Nagai, licealiście, który ginie w wypadku samochodowym lecz natychmiast ożywa i odkrywa, że jest nieśmiertelnym Ajin.
17 lat wcześniej, pierwszy nieśmiertelny pojawił się na afrykańskim polu bitwy a nie długo później na całym świecie zaczęli pojawiać się inni. Z tego też względu, Kei staje się bardzo poszukiwaną osobą, gdyż Ajin są uznawani za przestępców i jedną pomoc otrzymuje od swojego najlepszego przyjaciela – Kaito.
Zostaje wplątany w walkę pomiędzy ludzkością i Aijin i musi dokonać wyboru….

Podobnie jak wcześniejsze anime, (filmy, serial i OAD), animacje powstają w studio Polygon ictures w reżyserii Hiroakiego Andō a zagrają w nim ci sami seiyu

Drugi film – Ajin ~Shōtotsu~ i OAD Ajin ~File:00 Shinya Nakamura Incident~ miały premierę 6 maja. Trzeci film – Ajin ~Shōgeki~ (Ajin- Demi Human ~Crash~) będzie miał premierę 23 września.

Źródło: ANN
Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.