W 17 wydaniu tegorocznego tygodnika Weekly Shonen Jump ogłoszono, że seria Black Clover nie zakończy się na 170 odcinku ponieważ dostanie film. Prócz samej informacji ujawniono także wideo promocyjne oraz grafikę.
Niestety na ten moment to jest wszystko co wiemy, więc pozostaje tylko czekać aż Shueisha, czyli wydawnictwo wcześniej wspomnianego magazynu zdradzi nam coś więcej.

I na koniec, dla niezaznajomionych z tytułem zostawiam opis anime:

Seria przedstawia losy piętnastoletniego chłopca o imieniu Asta, który dąży do zostania Cesarzem magii, czyli bycia najsilniejszym magiem w królestwie. To nie będzie proste z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że jego uzdolniony magicznie przyrodni brat Yuno dąży do tego samego celu. Na dodatek podstawowym problem jest to, że Asta nie ma w swoim ciele żadnej wykrywalnej ani znanej magii! Okazuje się jednak, że ma więcej szczęścia niż rozumu – otrzymuje niesamowicie rzadki Grymuar pięciolistnej koniczyny, który udostępnia mu moc antymagiczną! Czy ktoś, kto nie potrafi używać mocy magicznej może zostać Cesarzem Magii?

A teraz zapraszam do zapoznania się z filmikiem:

  oraz z grafiką:

 

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.