Panel dyskusyjny na Dengeki Game Festival 2018 w sobotę ogłosił szczegóły transmisji nadchodzącego, krótkiego anime spin-off z Sword Art Online: gra RPG Fatal Bullet. ” The Third Episode”, który zawiera historię nie opowiedzianą w grze wideo, zostanie nadany jako ekskluzywna transmisja w sieci Tokyo MX we wtorek, 20 marca, o godzinie 1:35 czasu japońskiego.

Anime spin-off po raz pierwszy można było zobaczyć w lutym w filmie pilotażowym. Materiał filmowy będzie emitowany w ramach dłuższej produkcji. Przesłuchanie głosowe odbyło się za pośrednictwem Twittera w związku z rolą żeńskiej postaci w odcinku specjalnym, który szacuje się na maksymalnie cztery minuty. Spośród 837 zgłoszeń otrzymanych podczas przesłuchania jedna osoba została wybrana do roli postaci żeńskiej, a dziesięć kolejnych zostało wybranych do wyrażania dodatkowych postaci w grze.

Sword Art Online: Fatal Bullet został wydany w Japonii 8 lutego na platformach PlayStation 4, Xbox One i Steam. The spin-off anime The Third Episode reżyserowany jest przez ilustratora i projektanta grafiki YKBX.

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.