Kinowy film Odd Taxi z dokładną datą premiery i nowym zwiastunem!

Pod koniec zeszłego roku otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź kinowej produkcji związanej z serią Odd Taxi. Film otrzymał właśnie nowy zwiastun wraz z dokładną datą premiery. Wiemy też już nieco więcej o jego formacie!  

 

Odd Taxi to zeszłoroczne anime, które swoją oryginalnością pobiło serca wielu widzów. Po zapowiedzi pełnometrażowego filmu, wiele osób zastanawiało się czym on właściwie będzie. Kontynuacja, remake odcinkowej serii czy może kompletnie nowa historia osadzona w uniwersum? Teraz znamy już odpowiedź. 

Według najnowszych informacji, film Odd Taxi: In The Woods ma być rekonstrukcją odcinkowego anime z interesującym dodatkiem. Produkcja przedstawi nam bowiem rozwinięcie tego, co wydarzyło się po ostatnim odcinku. Najprawdopodobniej poznamy więc wyjaśnienie interesującego niedomówienia z końcówki anime.

Film zadebiutuje 1 kwietnia 2022 roku, a poniżej możecie zobaczyć jego nowy zwiastun:

FABUŁA: 

Głównym bohaterem Odd Taxi jest Odokawa, introwertyczny 41-latek, zarabiający na życie jako kierowca taksówki. Odbywa on liczne rozmowy z niecodziennymi pasażerami, w tym z żądnym internetowej sławy studentem, niespełnionym komikiem, tajemniczą pielęgniarką, ulicznym osiłkiem oraz wschodzącą gwiazdą j-pop’u. Zdobyte znajomości łączą go z głośną sprawą kryminalną, dotyczącą zaginionej dziewczyny.

 

źródło: AnimeNewsNetwork /tłumaczenie:  mush.pl

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.