Zapraszamy serdecznie do krótkiej lektury o premierowych dramach z listopada bieżącego roku! Koreańskie produkcje po raz kolejny mogą zapewnić wam rozrywkę w coraz dłuższe i zimniejsze wieczory. W tym miesiącu lista obfituje w thrillery i kryminalne produkcje, lecz to nie wszystko!

Wakai poleca: Two Cops

Cha Dongtak (Cho Jungseok) jest detektywem, który poświęca się całkowicie swojej pracy, pragnie dorwać i ukarać każdego przestępcę. Życie mężczyzny komplikuje się, kiedy kontrolę nad jego ciałem przejmuje dusza, która należała do fałszerza i oszusta. Dongtak stara się zapanować nad intruzem i wrócić do pracy. Ponadto na drodze bohatera pojawią się młoda pani reporter, która nie pozostaje mu obojętna.

Obsada: Cho Jungseok, Hoya i Hyeri (Girl’s Day)

Tagi: Thriller, fantasy, romans

Stacja: MBC
Emisja: 27 listopada 2017
Zobacz >zapowiedź<

Meloholic

Yoo Eunho (UKnow Yunho) posiada nadprzyrodzone zdolności, poprzez dotyk potrafi czytać myśli innych. Niestety przez swoją dziwną umiejętność bohater nie jest w stanie otworzyć się przed nikim. Pewnego dnia Eunho poznaje dziewczynę o imieniu Han Yeri (Kyung Soojin). Bohater szybko odkrywa, że Yeri zawsze mówi dokładnie to co myśli… oraz ma dwie różne osobowości.

Obsada: UKnow Yunho i Kyung SooJin

Tagi: Komedia romantyczna, fantasy, tajemnica

Stacja: OCN
Emisja: 6 listopada 2017
Zobacz >zapowiedz<

Nothing to Lose

Porywcza Lee Jungjoo (Park Eunbin) pracuje w Sądzie Najwyższym w samej stolicy Korei Południowej. Kobieta podejmuje wszelkie starania, aby ujawniać fałszerstwa i wymierzać sprawiedliwość. Jednakże głównym celem bohaterki jest rozwiązanie pewnej prywatnej sprawy, w którą zamieszany został jej własny brat. Bardzo wpływowe środowiska z sukcesem wrobiły mężczyznę w morderstwo, a następnie pozbyły się go.

Obsada: Park Eunbin, Yeon Woojin i Dong Ha

Tagi: Dramat sądowy

Stacja: SBS
Emisja: 22 listopada 2017
Zobacz >zapowiedź<

Prison Playbook

Drama przedstawia codzienne życie więźniów zakładu karnego oraz strażników sprawujących nadzór nad skazańcami.

Obsada: Park Haesoo, Jung Kyoungho i Krystal(F(x))

Tagi: Komedia, dramat

Stacja: tvN
Emisja: 22 listopada 2017
Zobacz >zapowiedź<

Untouchable

Rodzina Jang od trzech pokoleń sprawuje władzę w Bukcheon. Po tym jak umiera ukochana Jang Joonseo (Jin Goo), syna głównego lidera Jang Beomho, chłopak buntuje się przeciwko władzy najbliższych. Joonseo pragnie wyjawić rodzinne sekrety i prawdę o śmierci dziewczyny.

Obsada: Jin Goo, Kim Sungkyun i Jung Eunji (Apink)

Tagi: Akcja, thriller, tajemnica 

Stacja: JTBC
Emisja: 24 listopada 2017 
Zobacz >zapowiedź<

Doubtful Victory

Fałszywie oskarżonemu o morderstwo Kim Jongsam (Yoon Kyun Sang) udaje się uciec z więzienia i tym samym uniknąć kary śmierci. Okoliczności sprzyjają uciekinierowi, Jongsam dostaje możliwość przejęcia tożsamości pewnego detektywa o imieniu Oh Ilseung. Podszywając się pod pracownika śledczego bohater wstępuje do grupy detektywów.

Obsada: Yoon Gyunsang, Jung Hyesung i Jang Hyunsung

Tagi: Kryminale

Stacja: SBS
Emisja: 27 listopada 2017
Zobacz >zapowiedź<

Enemies from the Past

Od czasu kiedy ojciec Goyi (Choi Yoonyoung) porzucił rodzinę, dziewczyna stara się jak najlepiej wspierać finansowo budżet domu. Po wielu dorywczych pracach, córka postanawia w końcu znaleźć stały etat. Młody prawnik specjalizujący się w rozwodach,  Jiseok (Gu Won), jest sceptyczny w sprawie małżeństwa, aczkolwiek jego przekonania zmieniają się, gdy poznaje Goyę. Wkrótce para stawia czoło bardzo trudnej sytuacji.

Obsada: Choi Yoonyoung, Gu Won i Ahn Jaemo

Tagi: Melodramat

Stacja: MBC
Emisja: 27 listopada 2017

Dramy, które są kontynuowane w listopadzie:

 

Produkcje, które skończą się w tym miesiącu:

Zobacz news o koreańskich dramach: nowości października 2017! 

 

Źródło: asianwikikdramakisses i wikipedia 

Pisała Fumitooru dla Wakai.pl

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.