Na oficjalnej stronie poświęconej serii Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru pojawiła się informacja, że marka doczeka się drugiego sezonu anime! Jednak oprócz samej informacji, nie ujawniono więcej szczegółów o produkcji, więc choćby na przybliżoną datę premiery przyjdzie nam jeszcze poczekać. Choć sam osobiście jestem zaskoczony, że tak długo zbierali się do zapowiedzi drugiego sezonu zważywszy na to jak ciepło przyjęła się pierwsza część, a wy co sądzicie? Czekam na komentarze.


Jeśli natomiast ktoś ominął tą perełkę, to zapraszam do zapoznania się z pierwszym sezonem, którego opis pozostawiam poniżej:

Wakana Gojou to licealista, którego ogromną pasją jest tworzenie lalek. Prześladowany przez widmo przeszłości, w której był gnębiony z powodu swojego nietypowego zainteresowania, całe dnie spędza samotnie, przesiadując w swoim pokoju. Dla chłopaka ludzie tacy jak piękna Marin Kitagawa, popularna dziewczyna, która jest zawsze otoczona przez przyjaciół, są prawie jak kosmici. Pewnego dnia Marin, która nie wie co to wstyd, zauważa po szkole szyjącego Wakane. Od razu wchodzi z butami w jego życie i próbuje wciągnąć go w swoje ukryte hobby: cosplay! Czy zranione serce Wakany zdoła wytrzymać inwazję pociągającej kosmitki?

Na koniec zostawiam was ze specjalną grafikę przygotowaną przez autorkę oryginału, Fukude:
źródło: shinden.pl
Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.