Oficjalna strona telewizyjnego anime Dragon Maid Miss Kobayashi autorstwa Coolkyoushinja potwierdziła we wtorek 11 sierpnia, że drugi sezon będzie miał premierę w 2021 roku, a produkcja będzie wykonywana przez Kyoto Animation. Sezon będzie nosił tytuł „Dragon Maid S” w nazwie  „S” oznacza „Super Supreme Second life Starts”.

Wszyscy wiedzieli , że drugi sezon będzie ale kiedy ? 

 

Manga Miss Kobayashi Dragon Maid ogłosiła drugi sezon anime już w lutym 2019 , w ósmym tomie.

Manga

Coolkyoushinja rozpoczęła trwającą serię Dragon Maid Miss Kobayashi w inauguracyjnym wydaniu miesięcznika Monthly Action w maju 2013. Futabasha wysłała dziewiąty skompilowany tom mangi w listopadzie 2019. Seven Seas Entertainment wydaje mangę w języku angielskim. Monthly Action ogłosił w październiku, że manga zbliża się do punktu kulminacyjnego.

ShiroNeko: Witajcie. Kiedy na rożnych portalach społecznościowych doszło do wybuchu informacji na temat 2 sezonu anime , poczułem się jak wtedy gdy co roku w styczniu i kwietniu ludzie piszą o dacie premiery 2 sezonu No Game No Life. Jeżeli chodzi o pierwszy sezon anime był on dla mnie dobry jednak nie perfekcyjny. Mam nadzieję , że już w najbliższym czasie uda nam się dowiedzieć coś więcej na temat produkcji. A jakie wy macie zdanie ? Podzielcie się z nim w komentarzu. 🙂

                                                                             ŹródłoAnimeNewsNetwork

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.