Na oficjalnej stronie promocyjnej Tonikawa Over The Moon For You pojawiły się nowe informacje dotyczące drugiego sezonu anime. Możemy zapoznać się między innymi z krótkim wideo promującym nowy sezon. Już w kwietniu 2023 roku drugi sezon anime trafi do biblioteki platformy streamingowej Crunchyroll.

Oficjalna strona konwentu AnimeJapan podaje w opisie wydarzenia TONIKAWA: Over The Moon For You, że drugi sezon Tonikaku Kawaii będzie miał swoją premierę w kwietniu. AnimeJapan 2023 odbędzie się w dniach 25-28 marca.

Pierwszy sezon pojawił się w październiku 2020 roku. Wyemitowano wówczas 12 odcinków. Z kolei manga została wydana już w lutym 2018 roku przez mangakę o imieniu Kenjiro Hata. Firma Viz Media zajmuje się dystrybucją serii w języku angielskim.

Fabuła

Jest to komediowa historia podążająca za życiem chłopca o imieniu Nasa. W trakcie egzaminów wstępnych do szkoły średniej spotyka on słodką dziewczynę o imieniu Tsukasa i niemal natychmiast się w niej zakochuje. Nasa wyznaje swoje uczucia dziewczynie, jednak ta powiedziała, że odwzajemni je jedynie wtedy, gdy się pobiorą. Chłopak zgadza się na jej warunki. Pewnego dnia Tsukasa nagle pojawia się u progu jego drzwi. Młodzieniec nie wie jeszcze, że przyszła żona na zawsze zmieni jego życie.

Źródło: oficjalna strona promująca wydarzenie AnimeJapan.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.