anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista

Program Radio Wakai.EXE

Home / Film Azjatycki / Fukumenkei Noise Film live action – teaser

Fukumenkei Noise Film live action – teaser

Shoujo manga Fukumenkei Noise / Anonymous Noise autorstwa Ryoko Fukuyamy z 2013 roku otrzymała już dwa wyróżnienia. W zeszłym sezonie, tj. wiosna 2017, telewizja japońska wyemitowała dwunastoodcinkową serię anime na podstawie tejże mangi. Natomiast jesienią tego roku premierę będzie miał film live action Fukumenkei Noise.

Manga opowiada historię dziewczyny o imieniu Nino, która od dzieciństwa kochała śpiewać. Gdy była mała dzieliła pasję ze swoim przyjacielem Momo. Niestety przez jego niespodziewaną przeprowadzkę, Nino przeżywa pierwszą bolesną rozłąkę. Dziewczyna wkrótce zaprzyjaźnia się z młodym kompozytorem imieniem Yuzu, jednakże ich drogi również się rozchodzą. Zarówno Momo, jak i Yuzu przysięgli przyjaciółce, że pewnego dnia ją odnajdą, właśnie dzięki jej głosie. Wierząc w obietnice, dziewczyna nie przestaje śpiewać.

W głowne role wcielą się:

Ayami Nakajou jako głowna protagonistka Nino Arisugawa.

Jun Shison zagra Yuzu Kanade (z lewej), a Youta Koseki wceli się w Momo Sasakiego (z prawej).

Reszta obsady to Hayato Isomura (z lewej) jako Kuro, Erina Mano (środek) jako Miou oraz Yousuke Sugino (z prawej) w roli Haruyoshiego.

Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Kouichirou Miki (Shokubutsu Zukan: Unmei no Koi, Hiroimashita), który wraz z Rie Yokotą (live-action Gokusen) pracował nad scenariuszem do Fukumenkei Noise. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się jesienią ubiegłego roku.

Premiera filmu live action w Japonii zaplanowana jest na 25 listopada tego roku.

Zobacz teaser do filmu:

 

Pisała Fumi dla Wakai.pl

Źródło: Ann

About Fumitooru

Miziu miziu~ Zapraszam na audycje : Środa (너무너무k-pop) o 17:00 Piątek (Playlista słuchacza) o 19:00 myanimelist: Fumitooru000 kontakt: fumitooru@gmail.com

Check Also

Nowy Live-Action Filmu Misumisō ujawnia nowe zdjęcia!

Oficjalne konto na Twitterze w adaptacji filmowej „Mens Misumisō Rensuke Oshikiriego” w filmie Live-Action, ukazało …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!