Shoujo manga Fukumenkei Noise / Anonymous Noise autorstwa Ryoko Fukuyamy z 2013 roku otrzymała już dwa wyróżnienia. W zeszłym sezonie, tj. wiosna 2017, telewizja japońska wyemitowała dwunastoodcinkową serię anime na podstawie tejże mangi. Natomiast jesienią tego roku premierę będzie miał film live action Fukumenkei Noise.

Manga opowiada historię dziewczyny o imieniu Nino, która od dzieciństwa kochała śpiewać. Gdy była mała dzieliła pasję ze swoim przyjacielem Momo. Niestety przez jego niespodziewaną przeprowadzkę, Nino przeżywa pierwszą bolesną rozłąkę. Dziewczyna wkrótce zaprzyjaźnia się z młodym kompozytorem imieniem Yuzu, jednakże ich drogi również się rozchodzą. Zarówno Momo, jak i Yuzu przysięgli przyjaciółce, że pewnego dnia ją odnajdą, właśnie dzięki jej głosie. Wierząc w obietnice, dziewczyna nie przestaje śpiewać.

W głowne role wcielą się:

Ayami Nakajou jako głowna protagonistka Nino Arisugawa.

Jun Shison zagra Yuzu Kanade (z lewej), a Youta Koseki wceli się w Momo Sasakiego (z prawej).

Reszta obsady to Hayato Isomura (z lewej) jako Kuro, Erina Mano (środek) jako Miou oraz Yousuke Sugino (z prawej) w roli Haruyoshiego.

Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Kouichirou Miki (Shokubutsu Zukan: Unmei no Koi, Hiroimashita), który wraz z Rie Yokotą (live-action Gokusen) pracował nad scenariuszem do Fukumenkei Noise. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się jesienią ubiegłego roku.

Premiera filmu live action w Japonii zaplanowana jest na 25 listopada tego roku.

Zobacz teaser do filmu:

 

Pisała Fumi dla Wakai.pl

Źródło: Ann

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.