Program wakai.exe ver. 0.4.6.2 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Film Anime / Yoake Tsugeru Lu no Uta – pojawił się trzeci teaser filmu anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Yoake Tsugeru Lu no Uta – pojawił się trzeci teaser filmu anime.

Yoake Tsugeru Lu no Uta – pojawił się trzeci teaser filmu anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona filmu anime Yoake Tsugeru Lu no Uta rozpoczęła streaming trzeciego teasera.

Jego muzycznym tłem jest wykonywana przez Kazuyoshiego Saitō przewodnia Uta Utai no Ballad.
Oryginalne anime powstaje w Science SARU w reżyserii Masaakiego Yuasy. W fabule, z powodu rozwodu rodziców Kai właśnie przeniósł się z ojcem z Tokio do mieszkającego w Hinashi, podupadającym rybackim miasteczku dziadka. Chłopak nie jest w stanie nic powiedzieć na temat swoich uczuć w stosumku do rodziców i swoje szkolne (gimnazjalne) życie spędza w ponurym nastroju. Jedyną radość stanowi uploading do sieci skomponowanych przez siebie muzycznych kawałków.
Pewnego dnia jego klasowi koledzy Kunio i Yūho „wciągają go” do swojej bandy i gdy niechętnie udaje się z nimi na Wyspę Syreny, spotykają tam syrenkę imieniem Lu. Jej taniec i śpiew powoduje, że Kai zaczyna się otwierać. Jednakże, na miasteczko spada katastrofa i by je uratować, Kai musi wyrzucić wszystko ze swojego serca…

Premiera filmu ma nastąpić 19 maja.

Konto anime poinformowało też o rebroadcastingu wcześniejszego anime Yuasy – Ping Pong. Emisja rozpocznie się 10 kwietnia o 0:30 w BS Fuji.

źródło: ANN, strona i konto anime


Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Znamy już datę premiery nowego filmu Code Geass!

Znamy już datę premiery nowego filmu Code Geass!5 (100%) 1 vote Film pojawi się w …

shares