Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Konwenty / Tsuru Japan Festival 2017

Tsuru Japan Festival 2017

Oceń ten Post!

Tegoroczna edycja Tsuru Japan Festival 2017 to pełna wrażeń i ekscytująca podróż po Japonii (i nie tylko!), na którą zapraszamy wszystkich chętnych, pragnących przeżyć w listopadzie niezapomnianą przygodę!

Tsuru Japan Festival 2017 to kolejna, piąta już edycja rybnickiego festiwalu promującego przede wszystkim popkulturę oraz historię Kraju Kwitnącej Wiśni. Wydarzenie to przez ostatnie lata ściągnęło do Rybnika tysiące odwiedzających, stając się najpopularniejszym i największym konwentem na Śląsku. Podczas każdej edycji imprezy ekipa Tsuru przygotowuje dla uczestników moc atrakcji, prelekcji, konkursów, niesamowitych gości z Polski i zagranicy oraz to, czym tego typu wydarzenia się charakteryzują – konkurs cosplay, podczas którego uczestnicy mają okazję wygrać fantastyczne nagrody oraz zdobyć wspaniałe wspomnienia z jednego z najpopularniejszych konkursów cosplay w Polsce.

Zapraszamy na naszą stronę: www.tsuru-club.pl/tsuru-festival
oraz na nasz Fanpage Tsuru: https://www.facebook.com/tsuruclub

W imieniu redakcji radia wakai.pl zapraszamy na konwent!

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Remcon 2018

Remcon 20185 (100%) 1 vote Data rozpoczęcia: 2018-02-23 Data zakończenia: 2018-02-25 Miejscowość: Gdynia Adres: Zespół …

shares