Program wakai.exe ver. 0.5.0.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Studio P.A. Works prezentuje nowe anime: „Sirius the Jaeger”
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Studio P.A. Works prezentuje nowe anime: „Sirius the Jaeger”

Studio P.A. Works prezentuje nowe anime: „Sirius the Jaeger”
Oceń ten Post!

P.A. Works utworzyło właśnie stronę internetową, na której ogłoszono powstanie nowego, autorskiego projektu anime pod tytułem „Sirius the Jaeger”. Seria będzie miała premierę w lipcu 2018.

Zarys fabuły:

Cesarska Stolica, 1930.

Na stacji w Tokio pojawia się podejrzana grupa ludzi noszących przy sobie futerały na instrumenty muzyczne. Nazywani są „Jaegers” (Myśliwi) i przybyli aby polować na wampiry. Pośród nich jest pewien młody mężczyzna, uderzająco spokojny i posiadający niecodzienną aurę. Ma na imię Yuliy i jest wilkołakiem, którego rodzinna wioska została zniszczona przez wampiry. Yuliy i inni członkowie grupy „Jaegers” wplątali się w śmiertelną walkę z tajemniczą organizacją „The Arc of Sirius” (Łuk Syriusza). Jaką prawdę odkryją…? Oto nadciąga anime z gatunku thriller akcji, na które wszyscy czekali!

PV:

Aktorem głosowym, który wcieli się w rolę głównego bohatera jest Yuuto Uemura. Inni członkowie obsady aktorskiej to Takahiro Sakurai, Kenyuu Horiuchi, Nanako Mori, Yuusuke Kobayashi, Shunsuke Takeuchi, Rie Takahashi, Junji Majima, Takehito Koyasu i Kenjiro Tsuda.

Reżyserią serii w studio P.A. Works zajął się Masahiro  Ando („Akagami no Shirayuki- hime”; „Sword of the Stranger”). Postacie projektuje Kinu Nishimura. Mai Matsuura (“Shokugeki no Souma”) i Souichirou Sako („Magi: Sinbad no Bouken”) zajęli się animacją serii. Muzykę skomponował Masaru Yokoyama („Shigatsu wa Kimi no Uso”; „Fate/Apocrypha”).

Źródło: Anime News Network

>ZENO<


Autor Zeno

Z wykształcenia Socjolog Kultury, z zamiłowania zajmuję się Japonią pod kątem społeczeństwa i kultury- w szczególności popkultury ;-)

Check Also

Niebawem nowe anime „Carol & Tuesday”

Niebawem nowe anime „Carol & Tuesday”5 (100%) 1 vote Już w marcu tego roku pojawiły …

shares