Orange – nowe video promocyjne wraz z openingiem

Oficjalna strona dla anime na podstawie mangi Ichigo Takano – Orange, rozpoczęła transmisję drugiego video promocyjnego, w którym usłyszeć możemy opening, a także ending, który jest jednocześnie piosenką przewodnią całej serii.

Opening Hikari no Hahen (Fragment Światła) wykonany jest przez Yuu Takahashi (zdjęcie poniżej)

Yuu Takahashi

Każdy ma coś czego żałuje w swoim życiu. Dlatego, jeśli byłaby taka możliwość, kto nie skorzystałby z szansy aby zmienić przeszłość? Kiedy 16-letnia Takamiya Naho dostaje tajemniczy list od osoby, która deklaruję się jako jej 27-letnia wersja, życie dziewczyny zmienia się w ciągły bieg wydarzeń. W liście zawarta jest informacja o nowym uczniu, który ma dołączyć do jej klasy – Naruse Takeru i wspomina o tym, żeby mieć go na uwadze. Ale dlaczego? Nano musi zdecydować co zrobić z tajemniczym listem i jego zagadkową treścią, a także jaki wpływ będzie to miało na przyszłość zarówno jej, jak i Naruse.

Premiera anime rozpocznie się 3 lipca.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Druga seria Major 2nd

4 kwietnia wystartuje kontynuacja anime opartego na sequelu do znanej i cenionej mangi poświęconej bejsbolowi. Powraca Ayumu Watanabe w roli reżysera i cała ekipa scenarzystów z pierwszego sezonu …

RADIO ANIME

x