anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista

Program Radio Wakai.EXE

Home / 3DS / New Nintendo 2DS XL. Zaraz, ale jak to?

New Nintendo 2DS XL. Zaraz, ale jak to?

Plotki o rychłym przejściu rodziny handheldów Nintendo na emeryturę zdecydowanie były przesadzone. Przed wami prawdopodobnie najlepszy model ze wszystkich dotychczas wypuszczonych, nawet jeśli pozbawiony efektu 3D.

Nowy model konsoli Nintendo 2DS, w porównaniu do swojego, poprzednika nie będzie już jednolitą bryłą. Urządzenie będzie można złożyć w pół, jak klasyczne DS-y. Konsolka będzie posiadać te same podzespoły, co ostatnia linia z serii – New Nintendo 3DS/XL. Nie zabraknie także prawego c-sticka dla lepszego sterowania oraz wbudowanego portu NFC dla kart oraz figurek Amiibo. Na konsoli odpalimy wszystkie gry wydane do tej pory na Nintendo DS, 3DS i New 3DS (w przypadku linii 3DS pamiętajmy o blokadzie regionalnej).

Urządzenie będzie gabarytów New Nintendo 3DS XL oraz będzie dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-turkusowym i biało-pomarańczowym. Dokładna cena konsolki nie jest jeszcze znana, jednak nie powinna być droższa w stosunku do New 3DS-a XL. Sprzęt trafi do Europy już 28 lipca 2017.

Źródło: Siliconera
Grafika: New Nintendo 2DS XL / Nintendo

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"

About Wakai NEWS

Kocham wakai.pl :)

Check Also

Fire Emblem przeżywa renesans. Sukces FE: Awakening zmienił wszystko

Pomyśleć, że wydany w 2012 roku Fire Emblem: Awakening na 3DSa miał być pożegnaniem studia …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!