Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Nintendo / New Nintendo 2DS XL. Zaraz, ale jak to?

New Nintendo 2DS XL. Zaraz, ale jak to?

Oceń ten Post!

Plotki o rychłym przejściu rodziny handheldów Nintendo na emeryturę zdecydowanie były przesadzone. Przed wami prawdopodobnie najlepszy model ze wszystkich dotychczas wypuszczonych, nawet jeśli pozbawiony efektu 3D.

Nowy model konsoli Nintendo 2DS, w porównaniu do swojego, poprzednika nie będzie już jednolitą bryłą. Urządzenie będzie można złożyć w pół, jak klasyczne DS-y. Konsolka będzie posiadać te same podzespoły, co ostatnia linia z serii – New Nintendo 3DS/XL. Nie zabraknie także prawego c-sticka dla lepszego sterowania oraz wbudowanego portu NFC dla kart oraz figurek Amiibo. Na konsoli odpalimy wszystkie gry wydane do tej pory na Nintendo DS, 3DS i New 3DS (w przypadku linii 3DS pamiętajmy o blokadzie regionalnej).

Urządzenie będzie gabarytów New Nintendo 3DS XL oraz będzie dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-turkusowym i biało-pomarańczowym. Dokładna cena konsolki nie jest jeszcze znana, jednak nie powinna być droższa w stosunku do New 3DS-a XL. Sprzęt trafi do Europy już 28 lipca 2017.

Źródło: Siliconera
Grafika: New Nintendo 2DS XL / Nintendo

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

3DS wciąż w kwiecie wieku. Atlus zapowiada gry na rok 2017

Oceń ten Post! Na specjalnym live-streamie Atlus zapowiedział swoje najnowsze tytuły, przy okazji potwierdzając słowa …

shares