Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!



Start / Anime TV / Berserk ~Ji-hen~ – pojawiła się wideoreklamówka serialu anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Berserk ~Ji-hen~ – pojawiła się wideoreklamówka serialu anime.

Berserk ~Ji-hen~ – pojawiła się wideoreklamówka serialu anime.
Oceń ten Post!

Serwis WOWOW wyemitował wideoreklamówkę anime Berserk ~Ji-hen~.

Jej bohaterem jest Griffith.
Anime powstaje w studiach GEMBA, Millepense w reżyserii Shina Itagaki na podstawie oryginalnej mangi Kentarō Miury, który ujawnił (w artykule w magazynie), że nowy projekt przedstawia Gutsa jako Czarnego Wojownika (Szermierza), który pojawił się tylko w części mangi oraz migawkowo w pierwszym i ostatnim odcinku pierwszego serialu anime z 1997r. (seria pojawiła się ponownie w sprzedaży na BD/DVD 20 kwietnia – w wersji zremasterowanej w 2012r).

Rozpoczęta przez Miurę w 1988r mroczna fantazy manga akcji opowiada o Gutsie, samotnym najemniku, który pewnego dnia dołącza do Bandy Jastrzębia – dowodzonej przez Griffitsa grupy takich jak on..

W latach 2012 – 2013, na kanwie mangi powstała trylogia filmowa anime Berserk Ōgon Jidai (Berserk Golden Age), po której zakończeniu pojawiła się informacja o kontynuacji projektu.

2 kwietnia ma się odbyć (Tokyo Dome City Hall) impreza Shoku 2017 ~Ikenie-tachi no Utage~, na której mają pojawić się m.in seiyu Gutsa, Farnese, Serpico, Isidrai Caski. 9mm Parabellum Bullet wykona opening z anime, Nagi Yanagi – ending a Susumu Hirasawa wewnętrzne piosenki. Ma się także odbyć przedpremierowy pokaz „następnej części”. Sama premiera nastąpi 7 kwietnia (w WOWOW od razu dwa pierwsze odcinki anime).

Natomiast strona anime streamuje od zeszłego tygodnia długi (24 minuty) wideo-skrót pierwszego sezonu

jag61 dla Dansetsu ; źródło: strona anime via ANN

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Ensemble Stars

Ensemble Stars! – anime pojawi się w lipcu.

Ensemble Stars! – anime pojawi się w lipcu.5 (100%) 1 vote Podczas koncertowej imprezy Ensemble …

shares