anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
Home / PS4 / Zwieńczenie trylogii Zero Escape wkrótce na PS4

Zwieńczenie trylogii Zero Escape wkrótce na PS4

Bowiem i ostatnia odsłona, Zero Time Dilemma, pojawi się na konsoli Sony.

Zero Time Dilemma jest trzecią i ostatnią odsłoną w serii Zero Escape, słynącej z zawiłej i mrocznej historii z towarzyszącym jej rozwiązywaniem zagadek w celu ucieczki z pomieszczeń. Choć gra oryginalnie ukazała się już w roku 2016 na innych platformach, nie zapomniano o duszyczkach, które miały szansę zasmakować nietypowego klimatu serii przez niedawno wydaną kolekcję Zero Escape: The Nonary Games – zawierającą poprzednie Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors oraz Virtue’s Last Reward.

Aksys Games oficjalnie ogłosił że zwieńczenia trylogii doświadczą również posiadacze konsoli PlayStation 4. Razem z wcześniej wspomnianą kolekcją, użytkownicy tej konsoli będą mogli w pełni doświadczyć mrocznych niespodzianek kryjących się w całej serii Zero Escape.

Zero Time Dilemma na PlayStation 4 będzie dostępne w Północnej Ameryce jesienią 2017, na ten moment nie sprecyzowano informacji na temat innych regionów.

Źródło: Siliconera
Grafika: Zero Espace / Aksys Games

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"

About Kamiru

Bóg też zaczynał od zera.

Check Also

Wielka japońska wyprzedaż na PlayStation Store

Wszyscy wielbiciele japońskich gier zdecydowanie powinni zainteresować się najnowszą cyfrową wyprzedażą na PlayStation Store. Przecenionych …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!