Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Zwiastun anime: Boogiepop wa Warawanai
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!
Boogiepop wa Warawanai
Boogiepop wa Warawanai

Zwiastun anime: Boogiepop wa Warawanai

Zwiastun anime: Boogiepop wa Warawanai
5 (100%) 1 vote

Poznaliśmy już datę premiery „Boogiepop wa Warawanai”, która odbędzie się dokładnie 4 stycznia. Pora przedstawić zatem zwiastun.

Reżyserią anime powstającym w studiu Madhouse zajmuje się Shingo Natsume (One­‑Punch Man, Space Dandy), zaś za scenariusz odpowiedzialny jest Tomohiro Suzuki (One­‑Punch Man, ACCA 13­‑ku Kansatsu­‑ka).

Przypomnijmy fabułę:

Dziwne wydarzenia mają miejsce w Akademi Shinyo. Niewyjaśnione zaginięcia kilku studentek prowadzą do powstania różnych plotek. Jedna z nich mówi, że widmo śmierci zwane Boogiepop zaczyna się budzić. W tym samym czasie chłopak imieniem Echos desperacko poszukuje swojego morderczego brata bliźniaka Manticora i powstrzymanie go od popełnienia dalszych morderstw. Wszystkie trzy postacie Boogiepop, Echoes i Manticore są ze sobą powiązane w niewyjaśniony sposób, a ich działania sprawią, że Akademia Shinyo i wszyscy studenci znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Kto jeszcze nie może się doczekać?

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Meiji Tokyo Renka

Zwiastun: Meiji Tokyo Renka

Zwiastun: Meiji Tokyo Renka5 (100%) 1 vote W studiu TMS Entertainment powstaje adaptacja gry otome …

shares