Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / PC / ZUN ogłasza nową grę serii Touhou Project

ZUN ogłasza nową grę serii Touhou Project

ZUN ogłasza nową grę serii Touhou Project
5 (100%) 1 vote[s]

Niezależny japoński developer ZUN (założyciel i jedyny członek zespołu developerskiego Team Shanghai Alice) ogłosił 17 kwietnia nową grę serii Touhou Project. Gra będzie już 17 tą w serii i otrzyma tytuł „Touhou Kikeijū: Wily Beast and Weakest Creature”.

ZUN powiedział, że planuje ukończyć grę w lecie, a demo zaprezentować na wydarzeniu “Hakurei Jinja Reitaisai” 5 maja. Fabuła gry rozpoczyna się kiedy piekielne duchy zwierząt planują przejęcie świata, a Reimu, Marisa, i Yōmu razem z zaprzyjaźnionymi piekielnymi duchami zwierząt starają się temu zapobiec. ZUN zaznaczył, że gra jest mroczniejsza niż zazwyczaj i trochę bardziej w stylu „agresywnej strzelanki” z wieloma motywami zwierzęcymi.

„Touhou: Hidden Star in Four Seasons”, 16 gra serii Touhou Project miała swój debiut podczas wydarzenia Comiket 92 w sierpniu 2017. Team Shanghai Alice opublikował pierwszą grę z serii, zatytułowana „Touhou: Highly Responsive to Prayer” w 1995 na platformę PC-98. Od tego czasu poza głównymi grami serii pojawiło się wiele spin-offów oraz innych dzieł fanów opartych na postaciach i historiach z serii.

Playism opublikował „Touhou: Double Dealing Character” w maju 2015 jako pierwszą oficjalną publikację gry z serii Touhou Project w krajach anglojęzycznych. Playism, NIS America i XSEED Games opublikowało także niektóre zainspirowane serią gry stworzone przez fanów.

źródło: mitari.pl
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Aresztowano mężczyznę oskarżonego o grożenie Square Enix z powodu przedmiotu w grze

Aresztowano mężczyznę oskarżonego o grożenie Square Enix z powodu przedmiotu w grze5 (100%) 1 vote[s] …

shares