Znamy datę premiery Filmu Psycho-Pass


Oficjalna strona internetowa nadchodzącego projektu filmowego „Psycho-Pass” podała daty premiery filmowej trylogii zatytułowanej „Psycho-Pass: Sinners of the System” oraz opublikowała nowy obraz dla każdego filmu. Nowe wizualizacje przedstawiają postacie, na których koncentruje się każdy film, ale też podpowiadają nieco fabułę.

Każdy z nadchodzących filmów wydał nowy obraz, który prezentujemy poniżej.

Jak ujawniono „Psycho-Pass SS Case 1: Tsumi to Bachi” zaplanowano na 25 stycznia 2019 r., „Psycho-Pass SS Case 2: First Guardian” pojawi się 15 lutego 2019r., naromiast 3. część „Psycho-Pass SS Case 3: Onshuu no Kanata ni” 8 marca 2019 r.

Pierwszy film koncentruje się na Mika Shimotsuki i Nobuchika Ginoza, a drugi film przedstawia Teppei Sugo i Tomonori Masaoka, natomiast trzeci i ostatni skupi się na Shinya Kogami.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z serią „Psycho -Pass” warto wspomnieć, że fabuła serialu rozgrywa się w futurystycznym świecie samowystarczajnej Japonii, kierowanej przez Sybill – system komputerowy potrafiący przeskanować człowieka, analizując jego talenty, słabości, a nawet skłonność do popełnienia przestępstwa.

Główna bohaterka, Tsunemori Akane, po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminów z najwyższą możliwą notą zostaje przydzielona do specjalnej jednostki policji zajmującej się prewencją – eksterminacją ludzi, których psycho-pass przekroczył bezpieczną granicę. Wymaga się od niej bezwzględnego posłuszeństwa i żelaznych ideałów, na których szczycie oczywiście musi stać stworzony przez Sybill porządek, w którym ludzi dzieli się na tych z czystym i tych z zamglonym pass’em. Pierwsi mają dostęp do wszystkich dóbr, rozrywek i praw, natomiast drudzy, nawet jeśli nigdy jeszcze nie popełnili żadnego przestępstwa, skazani zostają na ośrodek resocjalizacyjny lub śmierć – w zależności od osądu panującego Sybill.

https://www.kreskoweczki.pl/upload/images/786eb28df13f5da7fc87c4d3c5fcd4ce.jpeg

51b960653e3ffebe15d59f03fa43e513

e60126c1cace9cf8374f7120779061b7