Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Anime TV / Zapowiedź gry Atak Tytanów 2: Ostateczna Bitwa

Zapowiedź gry Atak Tytanów 2: Ostateczna Bitwa

Zapowiedź gry Atak Tytanów 2: Ostateczna Bitwa
5 (100%) 1 vote[s]

Crunchyroll udostępnił zapowiedź nowej gry tworzonej przez KOEI Tecmo Games – Atak Tytanów 2: Ostateczna Bitwa. Film ujawnia, że gra dostępna będzie na PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One oraz PC poprzez platformę Steam. Gra w Europie i Ameryce Północnej pojawi się 5-go lipca, w Japonii premierę będzie miała dzień wcześniej.

——————————-

Atak Tytanów 2 zawiera segment “życia w mieście” który pozwala graczom polepszać relacje z innymi postaciami aby odkryć ich historię. Pojawił się również ma nowy tryb dla wielu graczy “Eksterminacja”, który zestawia graczy czteroosobowe drużyny przeciwko sobie w walce o wyznaczone na mapie punkty, obie drużyny w między czasie muszą sobie radzić również z tytanami. Ponadto tryb fabularny gry został udostępniony do kooperacji online.
Znalezione obrazy dla zapytania atak tytanów 22
UWAGA:

Film zawiera spoilery drugiej części sezonu trzeciego anime

SPOILER

SPOILER

Gra będzie rozszerzeniem Atak Tytanów 2 dodającym postacie i misje z trzeciego sezonu anime. Pojawi się ponad 40 postaci grywalnych oraz nowe bronie jak “Thunder Spear”. Gracze będą również mogli tworzyć oddziały i odzyskiwać terytoria zajęte przez tytanów w trybie “Odzyskiwania Muru”. KOEI Tecmo Games równocześnie wypuści pakiet aktualizacji dla graczy, którzy już posiadają grę Atak Tytanów 2.

 

Źródło tekstu:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2019-03-13/attack-on-titan-2-final-battle-game-announcement-trailer-reveals-july-release/.144496
Źródło tła:
https://wallpapercave.com/wp/wp1837539.jpg
Źródło miniatury:
https://nintendoswitch.pl/wp-content/uploads/2019/01/attack-on-titan-2-xbox-one-4981-1.jpg

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Zaczynasz przygodę z anime? Tych klasyków nie wypada nie znać!

Zaczynasz przygodę z anime? Tych klasyków nie wypada nie znać!5 (100%) 1 vote[s] Wszyscy dookoła …

shares