Program wakai.exe ver. 0.4.6.2 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Youjo Senki – nowe PV ukazuje mroczną wojnę oraz… małe dziewczynki
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Youjo Senki – nowe PV ukazuje mroczną wojnę oraz… małe dziewczynki

Youjo Senki – nowe PV ukazuje mroczną wojnę oraz… małe dziewczynki
Oceń ten Post!

Pojawiło się nowe PV ukazujące całkiem nowe scen do nadchodzącej produkcji o nazwie Youjo Senki.

Przeniesienia i reinkarnacje w świecie fantasy są ostatnimi czasy często powielanym motywem w anime. Youjo Senki. jest jedną z tego typu serii. Pewien japoński pracownik korporacji po śmierci i sprzeczce z bogiem odradza się w świecie fantasy, w kraju wzorowanym na nazistowskich Niemczech, jako … dziewczynka. Ale nie jako byle jaka dziewczynka, a uzdolniona magicznie, blond-włosa, niebiesko-oka przedstawicielka rasy aryjskiej imieniem Tanya Degurechaff.

        Tak mniej więcej wygląda wstęp do historii przedstawionej w anime. Sama seria opowiadać będzie o losach głównej bohaterki w imperialnej armii, oraz o pięciu się przez nią po szczeblach kariery. Jeżeli jakimś cudem nie interesuje was bajka o małych bezwzględnych nazistkach to może ucieszy was chociaż fakt, że utwór OP do serii ma wykonywać zespół MYTH & ROID, który usłyszeć można było wcześniej chociażby w Re:Zero.

 


Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

„Dlaczego Haikyu tak Ci się spodobało, odczucia fanki”

„Dlaczego Haikyu tak Ci się spodobało, odczucia fanki”5 (100%) 1 vote „Dlaczego Haikyu tak Ci …

shares