Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Youjo Senki – nowe PV ukazuje mroczną wojnę oraz… małe dziewczynki
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Youjo Senki – nowe PV ukazuje mroczną wojnę oraz… małe dziewczynki

Youjo Senki – nowe PV ukazuje mroczną wojnę oraz… małe dziewczynki
Oceń ten Post!

Pojawiło się nowe PV ukazujące całkiem nowe scen do nadchodzącej produkcji o nazwie Youjo Senki.

Przeniesienia i reinkarnacje w świecie fantasy są ostatnimi czasy często powielanym motywem w anime. Youjo Senki. jest jedną z tego typu serii. Pewien japoński pracownik korporacji po śmierci i sprzeczce z bogiem odradza się w świecie fantasy, w kraju wzorowanym na nazistowskich Niemczech, jako … dziewczynka. Ale nie jako byle jaka dziewczynka, a uzdolniona magicznie, blond-włosa, niebiesko-oka przedstawicielka rasy aryjskiej imieniem Tanya Degurechaff.

        Tak mniej więcej wygląda wstęp do historii przedstawionej w anime. Sama seria opowiadać będzie o losach głównej bohaterki w imperialnej armii, oraz o pięciu się przez nią po szczeblach kariery. Jeżeli jakimś cudem nie interesuje was bajka o małych bezwzględnych nazistkach to może ucieszy was chociaż fakt, że utwór OP do serii ma wykonywać zespół MYTH & ROID, który usłyszeć można było wcześniej chociażby w Re:Zero.

 

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Pandora to Akubi

Pandora to Akubi (Pandora and Yawn) – powstaje nowe anime.

Pandora to Akubi (Pandora and Yawn) – powstaje nowe anime.5 (100%) 1 vote Uruchomiona została …

shares