Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Film Anime / Yoake Tsugeru Lu no Uta – pojawiło się podglądowe wideo filmu anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Yoake Tsugeru Lu no Uta – pojawiło się podglądowe wideo filmu anime.

Yoake Tsugeru Lu no Uta – pojawiło się podglądowe wideo filmu anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona filmu anime Yoake Tsugeru Lu no Uta rozpoczęła streaming podglądowego wideo.

W wideo słychać fragment przewodniej Uta Utai no Ballad a znalazły się w nim nowe ujęcia (z narracją Sōmy Saitō) oraz krótki wywiad z Kanon Tani.

Oryginalne anime powstaje w Science SARU w reżyserii Masaakiego Yuasy. W fabule, z powodu rozwodu rodziców Kai właśnie przeniósł się z ojcem z Tokio do mieszkającego w Hinashi, podupadającym rybackim miasteczku dziadka. Chłopak nie jest w stanie nic powiedzieć na temat swoich uczuć w stosumku do rodziców i swoje szkolne (gimnazjalne) życie spędza w ponurym nastroju. Jedyną radość stanowi uploading do sieci skomponowanych przez siebie muzycznych kawałków.
Pewnego dnia jego klasowi koledzy Kunio i Yūho “wciągają go” do swojej bandy i gdy niechętnie udaje się z nimi na Wyspę Syreny, spotykają tam syrenkę imieniem Lu. Jej taniec i śpiew powoduje, że Kai zaczyna się otwierać. Jednakże, na miasteczko spada katastrofa i by je uratować, Kai musi wyrzucić wszystko ze swojego serca…

Premiera filmu ma nastąpić 19 maja.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Pokemon: I Choose You! Odgrzewany kotlet? Nie do końca.

Pokemon: I Choose You! Odgrzewany kotlet? Nie do końca.5 (100%) 1 vote Za niecałe pół …

shares