Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Muzyka / Yeeun (Wonder Girls), Bohyung (SPICA), Suran i Kang Han Na wystąpią w nowym variety show
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Yeeun (Wonder Girls), Bohyung (SPICA), Suran i Kang Han Na wystąpią w nowym variety show

Yeeun (Wonder Girls), Bohyung (SPICA), Suran i Kang Han Na wystąpią w nowym variety show
Oceń ten Post!

MBC Every1 ma zamiar rozpocząć nowe variety show nazwane „Cross Country” – wystąpi w nim Yeeun z Wonder Girls, Bohyung z SPICA, piosenkarka Suran i aktorka Kang Han Na.

„Cross Country” będzie programem variety, który łączy muzykę i podróżowanie. Ma kształt podróży samochodowej – członkinie obsady będą jechać przez Kalifornię w USA i komunikować się z innymi artystami poprzez muzykę.

Wycieczka do Kalifornia ma być niezapomniana, jako że każda z czterech członkiń przyniosła swoje własne kolory by stworzyć unikalną, muzyczną podróż.

Obsada i ekipa filmująca poleciała do Kalifornii w listopadzie 2016 roku by nakręcić program. Yeeun, Bohyung, Suran i Kang Han Na spotkały się z lokalnymi artystami i mówi się, że podzielili się wzajemnie swoim doświadczeniem, pomogli im osiągnąć większe emocjonalne połączenie z ich muzyką.

„Cross Country” ma wyemitować pierwszy odcinek 25 stycznia.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Wywiad Kpop LivePolska z zespołem Real Girls Project!

Wywiad Kpop LivePolska z zespołem Real Girls Project!Oceń ten Post! Blog Kpop LivePolska przeprowadził wywiad …

shares