Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne! – zwiastun!


Opublikowano pierwszy zwiastun anime Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne!. Historia dziewczyny, która doczekała się reinkarnacji w świecie fantasy, ukaże się w październiku tego roku.

Od najmłodszych lat Misato Kurihara słyszała, że jest geniuszem. Na jej młodych barkach spoczywały wielkie oczekiwania. Pewnego dnia, kiedy dziewczyna miała już 18 lat, oddała swoje życie ratując małą dziewczynkę od śmierci pod kołami samochodu. Po śmierci, Misato spotkała boga, który wyjaśnił jej, że dziewczynka, którą uratowała, będzie sławna i osiągnie w życiu bardzo wiele.

Gdy Misato otrzymała od boga możliwość reinkarnacji, poprosiła stwórcę, aby ten uczynił jej umiejętności całkowicie przeciętnymi. W nowym świecie rzeczywiście żyła przeciętnym życiem, przynajmniej tak mogło się jej wydawać do czasu powrotu wspomnień z poprzedniego życia.

Kiedy w nowym świecie dziewczyna skończyła 10 lat dopadł ją ogromny ból głowy i wspomnienia z poprzedniego życia. Misato (obecnie Adele von Ascham, córka wicehrabiego) zauważyła, że „przeciętność” według boga jest daleka od „przeciętności”, którą ona sobie wymarzyła. Bóg umieścił ją i jej umiejętności dokładnie w połowie między skrajnościami – maksymalnie najsłabszymi i absolutnie najsilniejszymi. Po powrocie wspomnień Adele obiecuje sobie, że będzie żyć tak normalnie i tak przeciętnie, jak to tylko możliwe.