Program wakai.exe ver. 0.4.6.2 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Wake Up, Girls! 3 – powstaje nowy sezon telewizyjnego anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Wake Up, Girls! 3 – powstaje nowy sezon telewizyjnego anime.

Wake Up, Girls! 3 – powstaje nowy sezon telewizyjnego anime.
Oceń ten Post!

Podczas dzisiejszej (niedzielnej) imprezy Wake Up, Girls! Festa 2016 Super Live poinformowano o produkcji nowego telewizyjnego anime.

Stosowna informacja pojawiła się także na oficjalnym portalu tytułu oraz stronie nowego anime.

Ujawniono przyszłoroczną premierę, zespół produkcyjny:

  • oryginał, scenariusz – Green Leaves
  • reżyseria – Shin Itagaki
  • projekty postaci – Sunao Chikaoka
  • projekty postaci anime – Miyuki Sugawara
  • muzyka – Akatsuki Kamimae, MONACA
  • animacja – Millepense

i obsadę, która powtórzy swoje role z wcześniejszych anime. Na seiyu nowych trzech postaci prowadzone będą przesłuchania.

Pojawiło się także specialne wideoogłoszenie:

O projekcie oryginalnego anime poinformowano we wrześniu 2012 roku.
Ujawniono wtedy, że powstaje ona we współpracy kompani avex entertainment i agencji talentów 81 Produce a reżyserem anime został Yutaka Yamamoto (Kannagi, Fractale).

Akcja rozgrywa się w „idol sengoku jidai” – „erze walczących idolek” i opowiada o siedmiu dziewczętach które „przetrwały w tych burzliwych czasach”.

Agencja Green Leaves Entertainment jest małą firmą produkcyjną znajdującą się na skraju bankructwa, działającą w Sendai, największym japońskim miastem północnowschodniego regionu Tohoku. Agencji udało się kiedyś zarządzać karierą magików, fotomodelek, wróżbitów i innych artustów, lecz w końcu ich ostatni klient zakończył karierę/odszedł.
Stojąc w obliczu zerowej (dosłownie) ilości talentów, prezes firmy – Tange rzuca pomysł zorganizowania grupy idoli.. Niezadowolony z polecenia szefa, menedżer Matsuda rusza w poszukiwaniu czystych/surowych talentów. Odbywa brzemienne w skutki spotkanie z pewną dziewczyną…

Serial i pierwszy film anime miały premierę w styczniu 2014r a o produkcji opowiadających zupełnie nową historię filmów poinformowano w grudniu (również 2014 roku). Ich premiery nastąpiły we wrześniu i grudniu 2015r.

Źródło: strony portalu i anime via ANN, dansetsu.


Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

„Dlaczego Haikyu tak Ci się spodobało, odczucia fanki”

„Dlaczego Haikyu tak Ci się spodobało, odczucia fanki”5 (100%) 1 vote „Dlaczego Haikyu tak Ci …

shares