Program wakai.exe ver. 0.4.6.2 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Konwenty / Wakai.pl patronatem medialnym konwentu „Namicon 2017”
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Wakai.pl patronatem medialnym konwentu „Namicon 2017”

Wakai.pl patronatem medialnym konwentu „Namicon 2017”
Oceń ten Post!

Serdecznie zapraszamy na konwent „Namicon 2017” który objęliśmy patronatem medialnym!

Konwent odbędzie się  14.01.2017 – 15.01.2017 we Wrocławiu przy Ul. Roosevelta 15 (Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo).

Cześć wszystkim! Wracamy do Was z nowym, większym Namiconem. Mamy nadzieję, że okaże się przynajmniej równie dobry jak poprzednie. Start mamy dobry, bo zaczynamy z nową stroną! 🙂

Z nadejściem Nowego Roku spotykamy się w nowej, nieco większej miejscówce – Publicznej Szkole Podstawowej Leonardo. Wierzymy, że ta lokalizacja przypadnie wam do gustu. Bawimy się w konwencji noworocznej – spróbujmy pokazać wszystko, co ze świętowaniem jest związane, a wszelkie wróżby, czary i życzenia na pewno się spełnią!

Czekamy na Wasze zgłoszenia oraz rejestrację atrakcji. Czasu jeszcze dużo, ale nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę! Zapraszajcie znajomych i udostępniajcie informację o konwencie. Obserwujcie tę stronę, wydarzenie na FB i profil Fundacji NAMI, by zdobywać informacje na bieżąco.

Niecierpliwie czekamy na styczeń, by móc Was wszystkich zobaczyć. Do zobaczenia!

Mapka:

 

 


Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Festiwal Animatsuri 2018 już w lipcu!

Festiwal Animatsuri 2018 już w lipcu!Oceń ten Post! Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2018 to już dziesiąta …

shares