Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Konwenty / VIII Konwent Fantastyki Fantasmagoria!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

VIII Konwent Fantastyki Fantasmagoria!

VIII Konwent Fantastyki Fantasmagoria!
Oceń ten Post!

Znamy już datę VIII Konwentu Fantastyki Fantasmagoria. Odbędzie się między 17 a 19 lutego 2017 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. Jak więc widzicie, po raz pierwszy w historii trwać będzie trzy dni! Zapraszamy!

Lubisz grać, interesujesz się mangą i anime, pochłaniasz opowieści o elfach i krasnoludach, wampirach albo statkach kosmicznych, nie wyobrażasz sobie tygodnia bez ulubionych seriali? A więc to konwent idealny dla ciebie!

Nasz konwent

Choć nasz Klub Fantastyki istnieje dopiero od kwietnia 2012 roku, to ludzie z nim związani zaczęli spotykać się i wspólnie działać już przedtem. Pierwszym dużym, wspólnym przedsięwzięciem był I Konwent Fantastyki Fantasmagoria zorganizowany w marcu 2010 roku w Miejskim Ośrodku Kultury. Nie zabrakło na nim ciekawych prelekcji poświęconych literaturze (Lovecraft, Dukaj, Howard, Herbert i Pratchett), fantastycznym światom (Fallout, Star Wars) i tematom im pokrewnym (muzyka z Japonii i Korei, wojskowość XIX wieku). Można było także pooglądać kino azjatyckie oraz filmiki inspirowane światem Star Wars, a także dać się porwać japońskiej animacji.

Kolejne konwenty w latach 2011 i 2012 prezentowały nowe punkty programu, a zwiększająca się grupa organizatorów wnosiła nową porcję energii oraz kolejne pomysły. Nie zabrakło już profesjonalnego Games Roomu, panelu anime, programu dla najmłodszych czy klimatycznego LARP’a. W 2013 roku pokusiliśmy się o zorganizowanie pierwszego spotkania autorskiego – z Pawłem Zychem, twórcą “Bestiariusza słowiańskiego”. A że udane inicjatywy zasługują na kontynuację, w Gnieźnie pojawią się kolejni goście…

źródło opisu: fantasmagoria.gniezno.pl

Strona WWW, Fanpage, Strona wydarzenia

Radio wakai.pl zaprasza na ten konwent!

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Tsuru 2018 – Konwent od fana dla fanów!

Tsuru 2018 – Konwent od fana dla fanów!5 (100%) 1 vote Tsuru Japan Festival 2018 …

shares