anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista

Program Radio Wakai.EXE

Home / Bez kategorii / Uchiha Itachi głównym bohaterem nowego anime?

Uchiha Itachi głównym bohaterem nowego anime?

Wczoraj w Tokio oficjalnie ogłoszono, że novele Itachi Shinden (The True Legend of Itachi) doczekają się swoich ekranizacji anime na wiosnę 2016r.

Tv Tokyo ujawnia również, że nowa seria będzie nosić tytuł Naruto Shippūden: Itachi Shinden-hen ~Hikari to Yami ~ (Naruto Shippūden: The True Legend of Itachi Volume ~Light and Darkness~).

Novele autorstwa Takashiego Yano składają się z dwóch części: The True Legend of Itachi: Glory Volume wydanej 4 września, oraz The True Legend of Itachi: Dark Night Volume wydanej 2 października.

 

Plot:

Młody, jeszcze 4-letni Itachi po zobaczeniu z bliska jak wygląda pole walki podejmuje pewną decyzję – zamierza zmienić świat. Jego marzeniem jest sprawienie aby ktoś z klanu Uchiha objął stanowiska Hokage, a ci których kocha najbardziej mogli żyć w pokoju. Itachi wstępuje do Akademii Ninja, zostaje Geninem, Chuninem, a w końcu członkiem Anbu. Podążając ścieżką chwały, nie zdaje sobie sprawy z tego, że mrok zaczyna się rozprzestrzeniać. To historia o chwale, frustracji i ogromnej determinacji ninja zwanego geniuszem.

 

 

 

 

 

 

Plot:

Wraz ze swoim drogim przyjacielem Shisuim, Itachi podejmuje się misji pozbycia się szpiegów, aby móc dołączyć do Anbu. Do tego rywalizacja pomiędzy klanem Uchiha, a wioską staje się jeszcze bardziej zagorzała, co w konsekwencji prowadzi do śmierci przyjaciela. Tracąc całą swoją nadzieję tak w swój własny klan, jak i wioskę, po zdobyciu nowego oka, Itachi wkracza na ścieżkę prowadzącą go prosto ku tragicznej nocy. Wspaniałą, a zarazem okrutną prawdę swojego marzenia wraz z całą nadzieją pozostawia swojemu bratu.

 

 

About Wakai NEWS

Kocham wakai.pl :)

Check Also

One Room; Room Mate: One Room side M – powstają nowe anime.

Kompania SMIRAL uruchomiła oficjalną stronę oryginalnego krótkometrażowego serialu anime One Room Jego premiera ma nastąpić …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!