Program wakai.exe ver. 0.5.0.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Ciekawostki / Twin Star Exorcist / Sōsei no Onmyōji otrzymuje Spinoff!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Twin Star Exorcist / Sōsei no Onmyōji otrzymuje Spinoff!

Twin Star Exorcist / Sōsei no Onmyōji otrzymuje Spinoff!
5 (100%) 1 vote

Novela  Tennen Jako Hajime Tanaki skupia się na losach Seigena i Yukari.

Twórca mangi Yoshiaki Sukeno, udostępnił na Twitterze post, w którym oznajmił, że powstanie Sōsei no Onmyōji -Tenen Jakko (Young Tiger Bound by Heaven’s Will), które to będzie spinoffem głównej serii. Pojawi się ono w Shonen Jump +. Seria wystartowała 3 września. Wypuszczony został tagże prolog, który został dołączony do poniedziałkowego wydania.

Ilustracja z lewej została narysowana przez Sukeno do mangi:

Nowela (na obrazku poniżej) napisana przez Hajime Tanakę jest spinoffem mangi Twin Star Exorcist Sukeno i skupia się głównie na Seigenie i Yukari. Nowela została przedstawiona w Japonii w sierpniu 2016 r. Tanaka napisał drugą powieść zatytułowaną Sōsei no Onmyōji -Shiga Kenbyaku-, która koncentruje się na Mayurze i Shimonie. Sukeno wypuścił oryginalną mangę w magazynie Jump SQ Shueishy w listopadzie 2013. Shueisha opublikował ostatni – 15 tom mangi w dniu 4 czerwca. Viz Media publikuje mangę w języku angielskim, a 1 maja ukazuje się jej 12 część. Adaptacja telewizyjna mangi miała swoją premierę w Japonii w kwietniu 2016 r.


 

 


Autor Aszerka

Check Also

HyunA uspokaja fajnów podczas transmisji na żywo na Instagramie

HyunA uspokaja fajnów podczas transmisji na żywo na Instagramie5 (100%) 1 vote HyunA poprowadziła krótką …

shares